Серия от вандалски посегателства остави голяма част от центъра на Бургас без улично осветление. Разбити са шахти и съоръжения, в които се съхранявали електрическите проводници.
"Образувано е досъдебно производство. Буквално за часове е задържан извършителят. Това е 19-годишен жител на квартал "Победа". Многократно криминално проявен е. Изтърпял е и присъда за лишаване от свобода", това разказа в "Денят започва" Станимир Владинов - началник на "Криминална полиция" към Първо РУ - Бургас.
Вижте повече в прякото включване на Давид Сукнаров
Двама младежи са с опасност за живота след скандал в местност край Варна (СНИМКИ)
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?