Полицията в София разследва въоръжен грабеж. Сигналът е подаден около 12.45 ч.
Престъплението е извършено на бул. "Ломско шосе" в близост до голяма сграда, в рамките на която има бензиностанция, научи "По света и у нас".
Четирима въоръжени и маскирани са нападнали двама души. От единия е измъкната чанта с голяма сума пари, а другият е бил ударен по главата. По-късно удареният е откаран в болница.
По неофициална информация е нападнат бизнесменът Евтим Славков. Името на 44-годишния мъж е свързано с бизнес с автомивки и автоуслуги. Собственик е на спортен комплекс в район "Обеля". Именно пред него е станало нападението на Славков и неговия приближен. Според неофициална информация нападателите са отмъкнали близо 100 000 лева.
Огледите на мястото продължават. Предприети са заградителни действия и мерки за издирването на заподозрените.

Дилърът, стопанисвал наркобази в столичните "Люлин" и "Редута", бил стар познайник на полицията
Златни накити, укрити в кисело мляко, откриха митничари на "Капитан Андреево"
"Ние вече не живеем - отидоха на концерт, а ни ги върнаха в ковчези": Кочани
Заседание на Комисията по бюджет и финанси към Тристранния съвет: На фокус Бюджет 2026