Шофьори от голяма спедиторска международна фирма протестират в Пловдив.
От рано сутринта те разположиха около 30 камиона на двете платна на единия от входовете на града - на "Цариградско шосе".
Шофьорите са се самоорганизирали. Те искат намаляване на цените на горивата, защото това ще рефлектира върху крайните цени на всички потребители.
Вижте повече във видеото
Репортер: Мариела Хубинова
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"