ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

ЦСКА 1948 привлече исландец и се раздели с Ангел Лясков

Чете се за: 01:37 мин.
Спорт
цска 1948 привлече исландец раздели ангел лясков
Снимка: ФК ЦСКА 1948
Слушай новината

Отборът на ЦСКА 1948 използва клубния сайт, за да анонсира трансфера на исландския нападател Видар Йорн Кяртансон, който през миналия сезон игра за гръцкия Атромитос.

33-годишният футболист стана шестото ново попълнение на "червените" през това лято, като той пристига у нас с богата визитка, след като е носил екипите на Воленерга (Норвегия), шведските Хамабри и Малмьо, Макаби Тел Авив (Израел), както и за руските Ростов и Рубин Казан и Малатияспорт (Турция), като може да се похвали с титла на Швеция и Купа на Израел.

За националния отбор на Исландия пък Видар Йорн Кяртансон има записани 32 участия, в които той е реализирал и 4 попадения.

Междувременно от ръководството на ЦСКА 1948 обявиха, че с клуба се разделя левият краен бранител Ангел Лясков.

Бившият национал прекара в тима общо два сезона и половина след трансфера си от Олимпия Любляна, в които изигра 48 мача във всички турнири и даде 2 асистенции.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?