ЦСКА 1948 се завърна на върха след победа над Арда

цска 1948 завърна върха победа арда
20:48, 13.08.2022

Отборът на ЦСКА 1948 записа победа с минималното 1:0 над Арда Кърджали в мач от шестия кръг на Първа лига. Единственото попадение в двубоя дойде от дузпа през първото полувреме на мача. Точен беше Ивайло Чочев.

В 30-ата минута „червените“ получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар за нарушение на Алекс Петков срещу Георги Русев. Ивайло Чочев реализира за 1:0, като това беше неговият 7 гол от началото на кампанията.

С победата ЦСКА 1948 се изкачи отново на върха в класирането с 14 точки, докато Арда остава с 9 на 7-ата позиция.

В следващия кръг играчите на Любослав Пенев ще се изправят срещу Локомотив София, докато Арда гостува на Спартак Варна.

06:30, 18.07.2024
Гледайте по БНТ 3 европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки в Банска Бистрица
00:00, 18.07.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Георги Дерменджиев: Стана по трудния начин, но се получи
22:39, 17.07.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Българските рефери са обнадеждени, че съдийството се развива в правилната посока
22:00, 17.07.2024
Енцо Фернандес се извини за расистките обиди към националната селекция на Франция
21:39, 17.07.2024
Душан Керкез: Нямаш шанс срещу Марибор на този стадион, ако мислиш само за защита
20:51, 17.07.2024
Чете се за: 03:00 мин.
Спортни новини 17.07.2024 г., 20:50 ч.
20:50, 17.07.2024
Детелин Баялцалиев: Левски има основание за жалба за мача с Хамрун