ЦСКА 1948 ще гони задължителен успех над Крумовград

Бистричани имат всички шансове да посрещнат Коледа на четвъртото място в Първа лига

крумовград шокира цска 1948 нанесе първа загуба сезона
Снимка: startphoto.bg
09:00, 10.12.2023
Чете се за: 01:25 мин.

ЦСКА 1948 приема Крумовград в двубой от 20-ия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Витоша" в Бистрица започва в 12:30 часа.

Новакът във футболния ни елит допусна серия от четири поредни загуби. Преди седмица тимът се върна на победния път, надделявайки над Берое с 1:0.

В първия двубой между двата тима резултатът бе 1:0 в полза на Крумовград. Днес обаче ЦСКА 1948 е солиден домакин, като това се дължи, на обичайно силното представяне на тима у дома.
"Червените" влизат в срещата в отлично настроение, след като през седмицата се класираха за 1/4-финалите на Купата на България, отстранявайки Берое (2:1) след обрат.

Бистричани имат всички шансове да посрещнат Коледа четвърти. За целта днес трябва да победят Крумовград, а след четири дни да се справят и с Арда в две поредни домакинства.

Производители и преработватели искат създаване на закон за етерично-маслените култури