цска мечтае подвиг дания
18:16, 16.08.2018
Чете се за: 00:39 мин.
Лига Европа

ЦСКА излиза днес срещу ФК Копенхаген в среща-реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят на стадион "Паркен" започва от 19:30 часа и може да го гледате пряко по БНТ1 и БНТ HD. Студийната ни програма започва половин час по-рано.

"Червените" загубиха първия мач в София с 1:2, но показаха добра игра особено когато датският гранд нямаше числено превъзходство. Играчите на Ел Маестро поведоха с ранен гол на Мауридес, но червен картон на Божидар Чорбаджийски в края на първата част ги пречупи и в крайна сметка допуснаха обрат.

В титулярния състав на ЦСКА се завръща капитанът Николай Бодуров, който ще си партнира в центъра на защитата със Стивън Перейра в отсъствието на наказания Чорбаджийски.

"Бодуров ще играе със сигурност. За другите ще видите утре", лаконичен бе Ел Маестро преди мача.

Вчерашната тренировка на "червените" бе ​наблюдавана от собственика на клуба Гриша Ганчев, както и от легендите Димитър Пенев, Димитър Якимов и Петър Жеков.

ЦСКА очаква солидна подкрепа от българската общност в Дания. Около 10 000 български граждани живеят в района на Копенхаген и част от тях се стягат да подкрепят тима. От София ще пристигнат няколко десетки от най-запалените фенове.

Още Лига Европа

Жан-Луи Гасе: На Велодром играем като тигри, навън сме като котки
09:43, 10.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Даниеле Де Роси: Беше героично представяне, но Леверкузен е наистина силен отбор
08:56, 10.05.2024
Чете се за: 03:12 мин.
Шаби Алонсо: Все още имаме шанс да спечелим три титли
08:33, 10.05.2024
Чете се за: 02:12 мин.
Байер Леверкузен се спаси от загуба в 97-ата минута и се класира за финал в Лига Европа
23:58, 09.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Аталанта записа категоричен успех над Олимпик Марсилия и подпечата билетите за Дъблин
23:51, 09.05.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Реванши в Лига Европа: Байер приема Рома, Аталанта е домакин на Олимпик Марсилия
15:57, 09.05.2024
Олимпик Марсилия и Аталанта не излъчиха победител в първия сблъсък помежду си в полуфиналите на Лига Европа
23:58, 02.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.