ЦСКА надви Славия за шеста поредна победа в Първа лига

цска надви славия шеста поредна победа първа лига
19:47, 11.09.2022
Чете се за: 01:35 мин.

Отборът на ЦСКА победа като домакин съставът на Славия с 2:0 в двубой от десетия кръг на Първа лига.

„Червените“ откриха резултата на стадион „Българска армия“ в 55-ата минута, когато Дауда Бамба проби отдясно в наказателното поле на „белите“ и стреля по диагонал, стражът Светослав Вуцов отрази, но право в краката на Маурисио Гарсес, който с удар от ждроб се разписа в централната част на вратата на най-стария столичен тим.

Футболистите на Саша Илич удвоиха преднината си само три минути по-късно. Тибо Вион центрира от ъглов удар в пеналтерията на гостите, където резервата Мено Кох с глава прати топката непосредствено под горния страничен стълб на вратата, пазена от Вуцов.

В класирането ЦСКА събра актив от 22 точки, на два пункта пред втория ЦСКА 1948. Славия заема осмата позиция с 15 точки от 8 изиграни срещи.

Собственици на земи в местността "Поляните" излязоха на протест заради спор с природозащитници
Премиерът Донев: Следващата седмица интерконекторът с Гърция ще има Акт 15