"Червените" заемат трета позиция с 30 точки в актива си, на една зад втория Левски.
ЦСКА се доближи на точка от Левски в класирането на волейболната лига за жени, след като спечели с (25:13, 25:14, 25:8) като домакин срещу Славия в мач от 12-ия кръг. "Червените" записаха десета победа в шампионата.
Състезателките на Юлия Иванова-Минчева са на трето място в класирането с актив от 30 точки. Славия е на пета позиция с 21. „Белите“ имат седем победи и шест загуби.
ЦСКА започна силно срещата и поведе с 6:0 при сервис на Димана Иванова. Домакините изпълняваха по-добър начален удар и много добре изграждаха своята блокада.
Разликата във втория гейм в полза на ЦСКА беше подобна на първия. Въпреки че в началото „белите“ се опитаха да бъдат равностоен съперник, постепенно „червените“ отново взеха инициативата, имаха добра организация на играта и удвоиха преднината си.
Проблемите в посрещане на Славия продължиха и в третата част, а ЦСКА отново бързо натрупа аванс, като записа и най-изразителен резултат в геймовете - 25:8.
В следващия кръг ЦСКА приема Левски на 9 февруари от 17:00 ч., а Славия е домакин на ЦПВК.
БНТ 3 ще предава битките за отличията на световното първенство по модерен петобой
Гледайте по БНТ 3 на живо от Арена Бургас битките от предварителния кръг на Шампионската лига по футзал
Шави обеща нова енергия за Нидерландия и футбол, с който страната да се гордее
Очакват ли се големи разлики при „Гражданската отговорност“ след влизането в сила на „Бонус-Малус“?