Отборът на ЦСКА продаде крилото Яник Вилдсхут на английския Оксфорд Юнайтед.
Нидерландецът премина медицински прегледи и днес подписа личния си договор, след което бе представен официално.
Трансферната сума по сделката между двата клуба остава конфиденциална. Вилдсхут има вече опит по терените на Острова, където през кариерата си е защитавал цветовете на Мидълзбро, Уигън, Норич, Кардиф и Болтън.
ЦСКА благодари на футболиста за професионализма по време на престоя му на "Армията" и му пожелава успех в новото футболно предизвикателство.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Какво се случва в интерната в с. Варненци година след сигналите за насилие?