ЦСКА, Шампион и Академия за футболно развитие са победителите в традиционния коледен турнир на БФС

Над 350 таланти от 24 отбора си оспорваха призовите места

БФС, турнир
Снимка: Facebook: Български футболен съюз
17:18, 17.12.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Отборите на ЦСКА, Шампион и Академия за футболно развитие (АФР) спечелиха златните медали в трите групи на традиционния коледен турнир, организиран от Зоналния съвет на БФС-София.

"Надпреварата се проведе при отлична организация, страхотно настроение и незабравими емоции за децата, родени през 2016 г., в зала „ДИТ“ в Драгалевци през последните 3 дни.

Над 350 таланти от 24 отбора си оспорваха призовите места, а независимо от своето класиране, всички участници бяха зарадвани с медали и коледни изненади", гласи съобщението на БФС.

Австралийските власти призоваха хиляди да напуснат домовете си заради очаквани наводнения