17:10, 06.02.2022
Чете се за: 01:27 мин.
цска записа успех литекс учебна игра
Снимка: ПФК ЦСКА

Отборът на ЦСКА победи с 2:0 състава на Литекс в учебна игра, която се проведе на базата на "червените" на Панчарево.

Греъм Кери откри резултата след самостоятелна акция в 21-ата минута, а след почивката младия Георги Чорбаджийски оформи крайния резултат, вкарвайки първото си попадение с екипа на "армейците".

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов използва срещата, за да види в действие максимален брой играчи от своя тим, като използва два напълно различни състава в двете полувремена. Единственият футболист, който не беше заменен беше стражът Димитър Евтимов.

Утре, на "червените" им предстои последната проверка от зимната подготовка, като от 15.00 часа те излизат срещу отбора на Царско село на стадион "Българска армия". Преди началото на двубоя ЦСКА ще представи и състава, на който ще се разчита през пролетния полусезон.

Литекс пък ще изиграе още две контроли преди да поднови битката във Втора лига, където "оранжевите" към момента се намират на 15-та позиция.

Само медицинската сестра ли е отговорна за фаталното забавяне и смъртта на жената от Враца
За първи път в София: Представиха песента, с която България ще участва на "Евровизия"