Цвети Пиронкова благодари за огромната подкрепа, която е получила от феновете си през последните седмици.
Тя напусна Откритото първенство по тенис на САЩ, въпреки поредната си силна изява в надпреварата. В четвъртфиналите българката отстъпи на 23-кратната шампионка в турнирите от Големия шлем Серина Уилямс с 1:2 сета.
"Със сигурност последните месеци бяха изпълнени с голяма доза несигурност, но също и с вълнение и стремеж. За мен е изключителна привилегия и удоволствие да имам възможността отново да се състезавам на такъв форум", написа във фейсбук тенисистката.
И сподели, че подкрепата на хората е най-големият подарък и стимул!
Хосе Алварадо ще остане в състава на шампиона Ню Йорк Никс и през следващия сезон
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра