Дълга опашка от желаещи да се ваксинират се изви пред столичната Военномедицинска академия.
"Зеленият коридор" с препарата на "Астра Зенека" ще бъде отворен до 4 април.

Всички желаещи граждани без записани часове в електронната система могат да се ваксинират във ВМА от 8.00 до 18.00 ч. в работните дни, и от 9.00 до 17.00 ч. в почивните.
Продължават и ваксинациите по националния електронен регистър, реваксинации и имунизации на планирани целеви групи.

Снимки: БГНЕС
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?