Представителят на България при мъжете на европейското първенство по бадминтон в Киев Даниел Николов отпадна в първия кръг.
Хасковлията отстъпи на представителя на Ирландия Нат Нгуйен с 22:24, 14:21 след 50 минути игра.
В първата част Николов отрази пет геймпойнта на съперника.
Станаха известни и съперничките на жените ни, които почиваха в първия кръг.
На двойки европейските шампионки и водачки в схемата Габриела и Стефани Стоеви ще играят утре с руския дует Виктория Козирева и Мария Сухова.
На единично Мария Мицова излиза срещу Агнеш Короши от Унгария. Линда Зечири се изправя срещу словачката Мартина Репишка.
Мачът между Иран и Египет на Мондиал 2026 ще премине под знака на Прайд уикенда в Сиатъл
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк