Де Бройне даде крехък аванс на Манчестър Сити срещу Атлетико (Мадрид)

бройне даде крехък аванс манчестър сити атлетико мадрид
23:45, 05.04.2022
Чете се за: 00:45 мин.

Отборът на Манчестър Сити постигна минимална домакинска победа с 1:0 над Атлетико (Мадрид) в първи двубой от четвъртфиналите на Шампионската лига.

Единственото попадение на "Етихад Стейдиъм" бе отбелязано в 70-ата минута, когато Фил Фоудън изведе отдясно Кевин Де Бройне в наказателното поле на "рохибланкос", белгийският полузащитник стреля по диагонал от границата на вратарското поле и се разписа в далечния долен десен ъгъл на вратаря Ян Облак.

Реваншът е следващата сряда, 13 април, от 22.00 часа на стадион "Уанда Метрополитано" в Мадрид.

Повишение на температурите днес, от утре - временно захлаждане
Ливърпул гледа смело към полуфиналите в Шампионската лига след рецитал в Лисабон