Дейвид Кравиш с 8 точки и 10 борби при победа на Уникаха Малаха в испанското баскетболно първенство

Снимка: ФИБА
09:53, 21.04.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Уникаха Малага, с американеца с български паспорт Дейвид Кравиш в състава си, победи Бреоган с 90:74 (20:15, 24:22, 24:25, 22:12) като гост в мач от 28-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Испания. Тимът записа пети пореден успех и си гарантира участие в плейофите.

Кравиш се отличи с 8 точки, 10 борби, 3 асистенции и 1 отнета топка за 28:48 минути игра.

От неговите съотборници Тайсън Картър се отчете с 25 точки, а Неманя Ненадич вкара 17 за Бреоган.

Уникаха е с баланс от 19-9 и заема четвърто място в класирането. На 23 април тимът ще играе срещу Сарагоса.

Зов за помощ: Да помогнем на 15-годишната Радост Жечкова