Баскетболният национал на България ще има нов клубен отбор.
Баскетболният национал на България Димитър Димитров напуска клубния си отбор Паленсия (Испания). От клуба, който се състезава в местната втора дивизия при мъжете, благодариха на състезателите, с които се разделят, а сред тях е и Димитров.
"Благодарим на всички за вашата всеотдайност, усилия и професионализъм. Пожелаваме ви много успех в бъдещите ви начинания, както на терена, така и извън него", написаха от Паленсия в социалните мрежи.
През юли 2024-а Димитър Димитров подписа за един сезон с испанския клуб, като предишните шест години бе част от отбора на Балкан (Ботевград).
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното