ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Дий Бост и Дейвид Кравиш се присъединиха към лагера на баскетболистите

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:10 мин.
Спорт
дий бост дейвид кравиш присъединиха лагера баскетболистите
Снимка: БФБ
Слушай новината

Една тренировка ще проведат баскетболистите от мъжкия национален отбор в днешния ден. Тимът ни се готви в „Арена Ботевград“.

Тази седмица „лъвовете“ ще се изправят срещу Чехия на два пъти в мачове от "втория прозорец" на квалификациите за Световното първенство през 2023 г.

Нашите баскетболисти първо ще приемат участника на последните Олимпийски игри в зала “Арена Ботевград” на 24 февруари, а след това предстои сблъсък на чешка територия - в Пардубице, на 27 февруари.

Тази вечер отборът ще се събере за пръв път в пълен състав. Късно снощи към лагера се присъединиха американците с български паспорти Дий Бост и Дейвид Кравиш и центърът на испанския Естудиантес Емил Стоилов.

Днес следобед последен в България се прибира Константин Костадинов, който снощи имаше мач в Испания със своя Палмер.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?