Два гола на Роналдо донесоха успеха на Левски срещу Пирин

Левски Роналдо Ивелин Попов
Снимка: ПФК Левски
19:47, 22.06.2022
Чете се за: 01:07 мин.

Левски победи Пирин Благоевград с 2:1 в контролна среща, играна на стадион "Искър" в Самоков. Новото попълнение на "сините" Роналдо отбеляза две попадения, преди Красимир Станоев да намали.

Столичани поведоха след само 174 секунди игра. Роналдо завърши многоходова акция в преден план и с изстрел по земя направи резултата 1:0.

Бразилецът удвои головата си сметка в 6-ата минута. Нападателят засече с глава центриране от десния фланг на Анте Блажевич.

"Орлетата" намалиха изоставането си в 39-ата минута. Красимир Станоев оформи крайния резултат с удар извън наказателното поле.

След почивката последваха редица промени и в двата отбора, но до нов гол не се стигна. В последната минута резервата Георги Миланов стреля в напречната греда от разстояние.

Росен Желязков: На ход не е улицата, на ход е президентът
Христо Иванов: Има различни възможни формули