Двама от основните футболисти на Берое (Стара Загора) от изминалия сезон в Първа лига преподписаха своите договори с тима и ще продължат да защитават цветовете на клуба. Това са капитанът Георги Динков и халфът Симеон Мечев.
Георги Динков е юноша на Берое и има 115 срещи с екипа на тима, в които е реализирал 7 попадения. Симеон Мечев се завърна в клуба в началото на завършилата вече кампания и записа участие в 30 срещи от кампанията.
По-рано през деня "зелените" обявиха първото си ново попълнение в лицето на бившия футболист на Пирин (Благоевград) - Спас Георгиев.
Съставът на Петър Хубчев започва подготовка за новия сезон в Първа лига в понеделник, 13 юни.
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)