Мъж на 54 г. е починал днес в болница "Света Анна". Пациентът е страдал от ХОББ, диабет и хипертония, дал е и положителна проба за коронавирус.
В същата болница е починал и 86-годишен мъж с положителна проба за COVID-19. Пациентът е бил с белодробна недостатъчност и сърдечни заболявания.
По-рано беше съобщено за още един смъртен случай - жена на 48 години с потвърдена проба за коронавирус, почина в "Пирогов".
До момента смъртните случаи в България са 17.
Министерството на здравеопазването изказва съболезнования на семействата и близките на починалите.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив