Музикантът Бенджамин Кио – единственият внук на Елвис Пресли /1935-1977/, е сложил край на живота си на 27 години.
Младият мъж е намерен мъртъв в апартамента си в Калабасас, Калифорния, обяви в социалните мрежи мениджърът на майка му Лиза-Мари Пресли.
Властите изясняват причините, които са го подтикнали към фаталната постъпка.
Мениджърът на Лиза-Мари Пресли, единственото дете на Елвис Пресли, посочи пред Ройтерс, че "сърцето й е разбито, тя е неутешима и опустошена".
"Тя обичаше това момче. Той беше любовта на живота й", подчерта той.
Влак с 200 пътници и без работещ климатик блокира в Италия по време на горещините
ДР Конго затяга правилата за пътувания, след като във Франция бе регистриран случай на ебола
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра