ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Етър и Локомотив София не се победиха в мач с три червени картона

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:42 мин.
Спорт

Двубоят започна с минута мълчание в памет на бившия треньор и футболист на Локомотив София Данило Дончич, който почина внезапно в началото на май.

Етър - Локомотив София
Снимка: Startphoto.bg
Слушай новината

Етър и Локомотив София завършиха 1:1 на стадион "Ивайло" във Велико Търново в мач с три червени картона от 32-рия кръг в Първа лига.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на бившия треньор и футболист на Локомотив София Данило Дончич, който почина внезапно в началото на май.

Етър, който вече изпадна от елита, игра освободено, без напрежение и доминира през първото полувреме. "Виолетовите" поведоха в 8-а минута с гол на Йоаким Карсела, който прати топката в долния десен ъгъл след центриране на Жан-Марк Тибуе.

Локомотив изравни пет минути след почивката, когато Димитър Митков реализира след асистенция на Стив Траоре.

В 70-а минута Мартин Моран получи втори жълт картон за оспорване на съдийско решение и остави Етър с човек по-малко.

Това помогна на Локо да погледне по-смело в атака и в края играчите на Красимир Балъков упражниха натиск.

В последната минута Красимир Станоев стреля опасно извън наказателното поле, но стражът на Етър Кристиян Секулич изби в корнер.

В добавеното време двама играчи на Локомотив бяха изгонени - Гонсало Кардосо и Карлос Франса видяха червения цвят на картона и оставиха своя отбор с девет души.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?