Етър надигра Септември в четвъртата си контрола по време на зимната пауза

Етър Велико Търново
Снимка: ФК Етър Велико Търново
17:12, 31.01.2024
Чете се за: 01:35 мин.

Етър записа победа с 2:1 в четвъртата си контрола от подготовката над водача във Втора лига Септември София. Съперникът бе по-атакуващият отбор през първата част, но защитата и вратарят Мартин Величков не допуснаха сериозни опасности, въпреки че стражът на няколко пъти трябваше да се намесва.

Направените на почивката смени оживиха играта на Етър. В 47-та минута Дидис Пита центрира фалцово от корнер и защитник изби с глава пред голлинията. Септември направи 7 смени наведнъж в 63-та минута и малко след това получи гол. Дебютиралият за Етър Иван Василев бе съборен в наказателното поле и последва дузпа. Ловре Кнежевич с хладнокръвен удар в левия ъгъл вкара за 1:0.

В 83-та минута Дидис Лутумба-Пита отляво находчиво намери Макан Сидибе, който с удар извън пеналта и рикошет, заблудил вратаря, се разписа за 2:0. В самия край на мача съперникът стигна до почетен гол след грешка на вратаря Ангел Мартинов за крайното 2:1.

Ивет Лалова: Шест дни до моята шеста Олимпиада
22:41, 20.07.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Нов успех за България на европейското първенство по баскетбол до 20 г.
22:30, 20.07.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Баскетболните национали до 18 г. загубиха последната си контрола преди еврошампионата
22:26, 20.07.2024
Ива Пранджева: Удоволствието да си отгледаш едно цвете от малко семенце и да видиш как разцъфва
22:04, 20.07.2024
Чете се за: 00:47 мин.
Димо Андреев: Благодаря на всички за подкрепата (ВИДЕО)
21:37, 20.07.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Гледайте европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки в Банска Бистрица по БНТ 3
21:30, 20.07.2024
5461
Чете се за: 01:32 мин.
Локомотив Пловдив стартира шампионата с минимален успех над Арда
21:11, 20.07.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Димо Андреев осигури трети медал за България на еврошампионата по лека атлетика за юноши и девойки
19:56, 20.07.2024
Мартин Нанчев и Дария Павлюк с още два финала на световното първенство по кану-каяк
19:49, 20.07.2024
Чете се за: 02:42 мин.
Ще изчезнат ли Малдивите до няколко десетилетия?