Евакуираха мола на "Цариградско шосе" в София заради силно задимяване.
Няма пострадали хора при инцидента.
По неофициална информация, задимяването е започнало от машината за пуканки в зоната за хранене.


Очевидец изпрати до БНТ снимка на машината:

Димът е задействал системите за пожарна безопасност. Евакуирани са както служителите на мола, така и посетителите.
Малко след 17.00 часа хората отново бяха допуснати в сградата.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста