добри новини еван ндика стабилно състояние
21:38, 15.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Защитникът на Рома Еван Ндика ще бъде изписан от болница преди края на днешния ден, съобщава италианският вестник Гадзета дело Спорт. Лекарите оцениха състоянието на 24-годишния котдивоарец като стабилно и той ще може да се завърне в Рим.

Ндика изгуби съзнание по средата на второто полувреме при гостуването на столичани срещу Удинезе в среща от 32-ия кръг на Серия А в неделя. Бранителят беше изнесен от терена на носилка.

Мачът беше прекратен при резултат 1:1 в 71-ата минута. След консултация с футболистите и представители на треньорския щаб беше взето решение мачът да не продължи. Той ще започне от същата минута на друга дата, която ще стане известна по-късно този месец.

18 месеца затвор за оръжейника на филма с Алек Болдуин, при който загина операторка