ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Фен на Пирин пострада от сигнална ракета, откараха го в болница

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:05 мин.
Спорт
фен пирин пострана сигнална ракета откараха болница
Снимка: ПФК Пирин (Благоевград)
Слушай новината
00:00
00:00

Неприятна случка се разви по време на двубоя между тимовете на Пирин (Благоевград) и Левски от 25-ия кръг на футболното ни първенство.

Срещата на стадион "Христо Ботев" завърши при резултат 3:0 за "сините", но развитията на терена бяха помрачени четвърт час преди края на редовното време.

В 73-ата минута, в резултат на второто попадение на Уелтън в мача, привържениците на Левски изстреляха сигнална ракета по посока феновете на "орлетата", при което привърженик на Пирин пострада.

Това наложи играта да бъде спряна за няколко минути, като на игрището се появи една от линейките, взе пострадалия фен от централната трибуна и го откара в местната болница.

Заради поведението на феновете се очаква Дисциплинарната комисия да наложи сериозна санкция на Левски.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?