фен пирин пострана сигнална ракета откараха болница
Снимка: ПФК Пирин (Благоевград)
19:29, 03.04.2022
Чете се за: 01:05 мин.

Неприятна случка се разви по време на двубоя между тимовете на Пирин (Благоевград) и Левски от 25-ия кръг на футболното ни първенство.

Срещата на стадион "Христо Ботев" завърши при резултат 3:0 за "сините", но развитията на терена бяха помрачени четвърт час преди края на редовното време.

В 73-ата минута, в резултат на второто попадение на Уелтън в мача, привържениците на Левски изстреляха сигнална ракета по посока феновете на "орлетата", при което привърженик на Пирин пострада.

Това наложи играта да бъде спряна за няколко минути, като на игрището се появи една от линейките, взе пострадалия фен от централната трибуна и го откара в местната болница.

Заради поведението на феновете се очаква Дисциплинарната комисия да наложи сериозна санкция на Левски.