Фенове, музиканти и бивши членове на "Блек Сабат" отдадоха почит на фронтмена Ози Озбърн, който почина на 76-годишна възраст.

От групата коментираха, че са "загубили своя брат". По повод кончината на музикалната легенда съболезнования изказаха от множество световноизвестни банди, сред които "Металика", "Аеросмит" и "Ролинг Стоунс". Смъртта на музикалната икона във вторник настъпи само няколко седмици, след като групата му изнесе прощалния си концерт в родния му град Бирмингам.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?