Нов тежък удар за "канарчетата".
Световната футбона централа (ФИФА) наложи наказание на футболен клуб Ботев (Пловдив), показва проверка в официлания сайт на централата.
Санкцията, която е влязла в сила от 24 март 2025 година, не позволява на "жълто-черните" да картотекират нови състезатели през следващите три трансферни прозореца.
Забраната е заради задължения след загубени финансови спорове с бивши футболисти на отбора.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец