10:07, 15.07.2020
Чете се за: 00:24 мин.
Други спортове
габриела петрова спечели пловдив

Габриела Петрова спечели състезанието в тройния скок на атлетическия турнир "Пловдив", който се проведе в едноименния град.

Петрова постигна резултат от 14.38 метра.

В същата дисциплина при мъжете Георги Цонов регистрира 16.10 метра.

Силно постижение имаше и в спринта на 100 метра, където Светлин Иванов записа 10.33 секунди. При жените победата заслужи Елена Митева с 11.79 секунди.

На 400 метра Кристина Борукова постигна 55.42 секунди.

В бягането на 3000 метра при жените и мъжете се наложиха Милица Мирчева с 9:06.77 минути и Иво Балабанов с 8:13.35 минути.

В хвърлянето на копие при жените Михаела Петкова регистрира опит от 53.53 метра, а в очарския скок Йова Петрова преодоля 3.30 метра. Eлеонора Драгиева скочи 175 см в скока на височина.

Още Други спортове

Балкански котки е шампион на България за пети път в историята си
21:53, 19.05.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Бяла спечели за трета поредна година първенството на България по хандбал за жени
Чете се за: 01:07 мин.
Нейтън Флеър и Малина Иванова станаха шампиони на Маратона на приятелството в Плевен
15:58, 19.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Божидар Саръбоюков завърши на второ място в скока на дължина на турнир по лека атлетика в Инсбрук
14:54, 19.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
България завърши на 10-о място в отборната надпревара на Световната купа по фехтовка в Пловдив
14:34, 19.05.2024
Карл Люис, който постигна всичко във феноменалната си кариера (ВИДЕО)
14:10, 19.05.2024
Чете се за: 05:25 мин.
"Истории от Олимпийските игри" брой 28
13:30, 19.05.2024
Чете се за: 03:22 мин.
Юлияна Янева пред БНТ: Не исках да участвам в категория до 76 кг, най-важната ми битка бе психологическата (ВИДЕО)
13:19, 19.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.