В спор за място на финала българските бадминтонисти ще срещнат представители на домакините
Габриела Стоева и Евгени Панев се класираха за полуфиналите на смесени двойки на международния турнир по бадминтон в Манама (Бахрейн) и по този начин си гарантираха отличия от надпреварата.
Поставените под номер 1 в схемата българи започнаха директно от четвъртфиналите, където елиминираха лесно представителите на домакините Мухамед Ашик Шаджахан и Нидхи Джинеш с 21:13, 21:14 за 22 минути.
В спор за място на финала Стоева и Панев ще играят утре срещу Насер Алнакас и Ноор Фардеен Хасан (Бахрейн).
В турнира на единично жени участва и Стефани Стоева, която обаче отпадна в първия кръг.
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката