За българите това е първа титла.
Габриела Стоева и Евгени Панев спечелиха титлата на смесени двойки на международния турнир по бадминтон в Манама (Бахрейн).
Поставените под №1 в схемата българи победиха на финала Акаш Равикумар и Сакши Курбхелги (ОАЕ) с 21:14, 21:18 за 30 минути.
Стоева и Панев стигнаха до трофея след три поредни успеха.
За българите това е първа титла и второ отличие за последния месец, след като пред октомври взеха бронзови медали на турнир в Кайро (Египет).
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката