Спецполицаите от ГДБОП заловиха голямо количество цигари без бандерол в Червен бряг. Предотвратена е щета за бюджета в размер на 1,5 млн. лева.

Служителите са тръгнали по информация за съхранение и по време на операцията установили, че те се съхраняват в складово помещение, намиращо се на територията на гр. Червен бряг.

Проведени са процесуално-следствени действия, в условията на неотложност, в следствие на което са установени и иззети 450 мастербокса цигари.

Собственикът на складовото помещение се издирва. По случая е образувано досъдебно производство.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема