Българска съдийска бригада ще ръководи мачове на Олимпийските игри в Токио през лятото.
Водещият български арбитър Георги Кабаков и асистентите му Мартин Маргаритов и Диян Вълков получиха огромно признание от ФИФА и УЕФА.
Съюзът на европейските футболни асоциации изпраща 8 съдийски бригади за футболния турнир на Игрите в Япония, а една от тях е от България, в лицето на Кабаков, Маргаритов и Вълков.
За нас това се случва за първи път от 1992 година насам, когато Любе Спасов беше на Олимпиадата в Барселона.
Так за първи път български съдии ще свирят на най-големия спортен форум на планетата от 1992 г. насам, когато Любе Спасов бе на Олимпиадата в Барселона.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?