Структурата на ГЕРБ в Баните внесе жалба в ОИК заради съмнение за купуване на гласове в днешния ден за размисъл в общината.
В сигнала на ГЕРБ се посочва, че на територията на общината са забелязани над 30 коли с чужда регистрация, най вече кърджалийска и благоевградска. Водачите на МПС-тата не са местни жители и всяват смут сред населението.

„Имаме съмнения, че същите извършват непозволена агитация в деня за размисъл. Допускам, че се правят и опити за купуване на гласове“, сочи в жалбата си Митко Якубовски – общински ръководител на ПП ГЕРБ в Баните. Той настоява Общинската избирателна комисия да провери случая, за да се гарантира неприкосновеността на изборния процес.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско