Парламентът да не работи до изтичане на извънредното положение, въведено заради мерките предпрети от щаба и правителството за борба с коронавируса, предложиха от ГЕРБ.
Депутатите да се събират извънредно само за спешни законодателни инициативи, свързани с мерките, са решили на председателски съвет. БСП са се обявили против това.
Решението е свързано с факта, че 240 депутати се събират заедно в една зала, без да е спазено изискването за разстояние между тях, въпреки всички взети мерки за дезинфекция на Народното събрание. Това е единствената точка за днес в парламента.
Иван Шишков за аферата "Баба Алино": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?