От ГЕРБ-СДС се регистрираха за участие в изборите на 9 юни. След като предадоха подписите си в Централната избирателна комисия от партията коментираха, че ще водят позитивна кампания и се надяват на правителство с ярки политически фигури.
Относно предстоящи коалиции от ГЕРБ заявиха, че ще коментират след изборите
"Изборите са както предизвикателство, така и възможност. След 3 години Министерският съвет се беше превърнал в лагер-школа, кръжок, курс по политика за начинаещи, е време България да има нормално, титулярно, грамотно правителство с ясна политическа подкрепа, дори с ярки политически фигури", коментира Томислав Дончев, заместник-председател на ГЕРБ.


Снимки: Десислава Кулелиева
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи