Служебният премиер Димитър Главчев коментира дали би станал отново служебен министър-председател.
"Служебно правителство сме, изпълняваме си службата, по политически въпроси питайте президента и политическите партии. Ние работим, докато трябва."
Попитан дали би приел отново да стане служебен премиер, той отговори.
"Не съм от тези, които дезертират, но има да се извърви път още. Имаме конституционна процедура. Най-добре е да се направи редовно правителство, мен ако питате".
На въпрос оптимист ли е за осъществяването на трети мандат, Главчев каза:
"Не знам вече дали да съм оптимист, въпреки че по природа винаги съм казвал, че съм оптимист."
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра