Гледайте Германия - Япония от 15:00 ч. НА ЖИВО по БНТ 1 и БНТ 3

гледайте германия япония 1500 живо бнт бнт
12:00, 23.11.2022
Чете се за: 01:42 мин.

Германия открива кампанията си на Световното първенство в Катар в сблъсък срещу Япония. Срещата е от група Е, в която още са Испания и Коста Рика.

Възпитаниците на Хазни Флик се представиха убедително в квалификациите, като записаха 9 победи и 1 загуба, отбелязаха цели 36 попадения, а допуснаха едва четири. Това им дава надежди за добро представяне, тъй като претърпяха провали на последните две големи първенства, където не успяха да достигнат до четвъртфиналите (Световното в Русия 2018 и Евро 2020).

Япония участва за седмо поредно Световно първенство, а “самураите” допуснаха едва шест попадения и 18 квалификационни мача, като се справиха с Австралия, за да си осигурят директно класиране за Катар.

Германия е без контузения Льорой Сане. Ханзи Флик е оставил Леон Горетцка на резервната скамейка, като в средата на терена ще действат Кимих и Гюндоган. Ветеранът Томас Мюлер и Кай Хавертц ще действат в атаката, подпомагани от Мусиала и Гнабри. Шлотербек е предпочетен пред Керер в защитата.

СЪСТАВИТЕ:

ГЕРМАНИЯ: Нойер, Шлотербек, Зюле, Рюдигер, Раум, Кимих, Гюндоган, Гнабри, Мусиала, Мюлер, Хавертц.
ЯПОНИЯ: Гонда, Сакай, Йошида, Итакура, Нагамото, Ендо, Х. Ито, Камада, Танака, Кудо, Маеда.

Германия - Япония открехват вратата на група И, последвайте ги - на 23 ноември, сряда, от 15:00 ч. - по БНТ 1 и БНТ 3.

Владимир Николов: Много усилия и търпение бяха осмислени със спечелената титла
22:26, 26.04.2024
Александър Попов: Сребърните медали не са утеха
22:17, 26.04.2024
Националите продължават на четвъртфиналите на Държавното първенство по бадминтон
22:11, 26.04.2024
Една победа, две ремита и три загуби за българките на европейското индивидуално първенство по шахмат
Чете се за: 02:05 мин.
Българските състезатели завоюваха пет медала в първия ден на турнира по борба "Петко Сираков - Иван Илиев"
Чете се за: 02:15 мин.
Олимпийският огън бе предаден на домакините от Франция в Атина, утре ще отпътува към Марсилия
Чете се за: 02:25 мин.
Григор Димитров открива кампанията си в Мадрид в събота не преди 16:30 часа
20:01, 26.04.2024