Трикольорите излизат в последен мач от груповата фаза на "Лигата на Нациите", в който само и единствено победа може да ги остави в Лига В.
Момчетата на Георги Дерменджиев са в серия от четири поредни загуби в надпреварата, което ги изправи на ръба на пропастта.
Въпреки многото кадрови проблеми в състава, срещу Финландия нашите национали показаха желание, но отново грешките в отбрана се оказаха пагубни.
В исторически план България и Ейре са изиграли 12 двубоя, в които имат пет равенства, четири успеха за "зелените" и три победи за нас.
За последно двата отбора се срещнаха през месец септември, когато на националния стадион "Васил Левски" "лъвовете" изпуснаха да спечелят след късен изравнителен гол.
Ще успее ли България да грабне първа победа в "Лигата на Нациите" през есента и да остане в Лига В?
Не пропускайте Република Ирландия-България в сряда вечер от 21.45 часа НА ЖИВО от Дъблин, в ефира на БНТ 1!!!
Студийната програма започва 30 минути по-рано.
Изборните нарушения: Ефективни ли са разследванията и достатъчни ли са наказанията?
Премиерът Андрей Гюров обяснява във видео защо държавната помощ за гориво е 20 евро
Отиде си легендата на кукления театър Слава Рачева – гласът на "Педя човек - лакът брада"