Левски срещу Монца в турнира CEV Challenge Cup

гледайте волейболния мач левски монца вторник 1930 живо бнт
19:25, 09.01.2024
Чете се за: 01:25 мин.

БНТ 3 ще излъчи мача на волейболния тим на Левски с италианския Монца от турнира CEV Challenge Cup. Двубоят стартира в 19:30 ч., а прякото ни предаване пет минути по-рано!

Левски е единственият мъжки волейболен отбор от България, който продължава участието си в европейските клубни надпревари и "сините" ще опитат да направят още една крачка в победния си път в турнира за Купата на претендентите.

В миналия кръг тимът, воден от Николай Желязков, отстрани Динамо Букурещ, а сега столичани ще имат още по-тежък съперник.

Италианският Веро Волей Монца идва в София за първия мач от четвъртфиналите между двата отбора, но Левски ще получи подкрепата на своите привърженици в борбата за добър резултат преди реванша.

Ако във вторник не сте в залата, гледайте срещата НА ЖИВО по БНТ 3. Прякото ни предаване започва в 19:25 ч.!

Остри реакции срещу решението на Шарл Мишел да стане евродепутат
Росен Желязков: България ще продължи да е силен застъпник за развитието на отношенията ЕС - Виетнам