Футболистът на Реал Мадрид спечели дузпа при първия гол и отбеляза втория при успеха на "Селесао".
Бразилия победи Колумбия с 2:1 в мач от 13-ия кръг на световните квалификации. Винисиус се разписа в 99-ата минута, за да донесе успеха на "Селесао".
Домакините получиха дузпа в 5-ата минутата за нарушение на Даниел Муньос срещу Винисиус. Рафиня откри резултата с точно изпълнение от бялата точка.
Колумбийците изравниха резултата на Националния стадион "Мане Гаринча" в столицата Бразилия. В 41-ата минута Луис Диас възобнови равенството с удар в далечния ъгъл от вътрешността на наказателното поле.
След почивката автогол на Жоелингтон бе отменен заради засада на противников футболист.
Винисиус донесе победата на своя тим в 99-ата минута с плътен шут от далечно разстояние.
Бразилия заема втората позиция в класирането с актив от 21 точки. Колумбия остава на 6-ото място в подреждането с 19 пункта.
ُСимао Фрейташ: Малко отбори биха се представили по-добре срещу Левски и ЦСКА
Локализиран на 90%: Трети ден продължава борбата с големия пожар край Висока могила
Виктория Ангелова спечели световната титла на троен скок на първенството по лека атлетика до 20 год. в Юджийн
Над 1 млн. души бяха евакуирани в Китай заради тайфунът "Долфин" (СНИМКИ)