Гредите спряха Реал Мадрид и Виляреал от победата

реал мадрид
19:04, 12.02.2022

Сблъсъкът между Реал Мадрид и Виляреал от 24-ия кръг на Ла Лига завърши при резултат 0:0. Изстрели на Арнаут Данжума, Гарет Бейл и Лука Йович срещнаха гредите и така и не се стигна до гол на стадион "Ел Мадригал".

През първото полувреме най-опасното положение бе пред Арнаут Данжума, който стреля в дясната греда.

След почивката удар на Гарет Бейл също срещна гредата. Стражът на гостите Херонимо Руи отби изстрелът на уелсецът в напречната греда.

В добавеното време на срещата резервата Лука Йович стреля в горната гредата, а Начо Фернандес шутира при добавката, но резервата Серж Орие изби топката пред голлинията.

Това бе мач №100 за Карло Анчелоти в испанския елит като наставник на "белия балет". Той се превърна в 8-ия треньор преминал тази граница. За този период италианецът има 73 победи, 13 равенства и 13 загуби.

Столичният тим записа равенства в последните си пет шампионатни гостувания срещу "жълтата подводница".

Реал Мадрид остава на върха в класирането с актив от 54 точки. Виляреал се изкачи до 5-ата позиция в подреждането с 36 пункта.

По-рано днес другият шампионатен двубой между Кадис и Селта Виго завърши при резултат 0:0.

Циципас сложи край на приказната седмица на Лехчека и ще спори за титлата в Ротердам
Националното сдружение на общинските болници иска спешна среща със здравния министър