Британският принц Хари и съпругата му Меган Маркъл посетиха кулата на новия Световен търговски център в Ню Йорк. Двамата се насладиха на гледката от 102-ия етаж на сградата. По-късно посетиха и намиращия се наблизо мемориал на жертвите на атентатите от 11 септември 2001 г.
Това е първата публична поява на семейството след раждането на дъщеря им Лилибет през юни.




Двойката беше придружена от губернатора на Ню Йорк Кейти Хокул, кмета Бил де Блазио, съпругата му Шърлейн Маккрей и сина им Данте де Блазио.





Заедно позираха за снимки на върха на 386-метрова кула, наричана обсерватория.

Хари и Меган са в Ню Йорк, за да се включат в събитие, призоваващо за равен достъп до ваксини.

Снимки: БГНЕС
Актьорът Хавиер Бардем остави отпечатъците си пред Китайския театър в Холивуд (СНИМКИ)
Сблъсъци и сълзотворен газ в Женева: Хиляди демонстранти против срещата на Г-7 (СНИМКИ)
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района