Хари Кейн вкара 4 гола за Тотнъм в контрола на фона на слуховете за негов трансфер в Байерн

18:15, 06.08.2023
хари кейн съобщил съотборниците тотнъм премине реал мадрид

Капитанът на Тотнъм Хари Кейн, който през цялото лято е усилено свързван с трансфер в немския Байерн Мюнхен, взе участие в една от последните контрола на "шпорите" преди старта на новия сезон във Висшата лига и реализира четири гола за успеха с 5:1 срещу Шахтьор Донецк.

Звездата на лондончани даде аванс на своя тим с гол от дузпа в 38-ата, но малко преди почивката Кевин Келси реализира за 1:1.

През второто полувреме обаче Кейн се развихри и с попадения в 50-ата, 55-ата и 79-ата минута направи резултата 4:1 в полза на Тотнъм.

Крайното 5:1 в полза на "шпорите" фиксира Дейн Скарлет в добавеното време на срещата.

До началото на новия сезон в Англия лондончани ще изиграят още една проверка във вторник (8 август), когато футболистите на Тотнъм, водени от своя нов наставник Анге Постекоглу, ще се изправят срещу Барселона в спор за трофея "Жоан Гампер".