Хърватинът Дуйе Струкан ще ръководи мача между Лудогорец и Андерлехт

14:43, 14.02.2023
Чете се за: 01:12 мин.
Дуйе Струкан

Хърватският съдия Дуйе Струкан ще ръководи първата среща от 1/16-финалите на Лигата на конференциите между Лудогорец и Андерлехт.

Двубоят ще се състои на стадион "Хювефарма Арена" в Разград на 16-и февруари, четвъртък, от 22:00 часа.

Негови помощници ще са Боян Зобеница и Ален Якшич, а четвърти съдия е Иван Бебек. Реферите, които ще се занимават със системата за видеоповторения (ВАР) също са хървати – Фран Йович и Дарио Бел.

Хърватинът ръководи мача на ЦСКА срещу Базел. Миналата година "червените" спечелиха домакинството си на Националния стадион "Васил Левски" с 1:0.

38-годишният арбитър е ръководил и мач на Локомотив Пловдив. "Смърфовете" допуснаха поражение от Копенхаген с 2:4 на 12 август 2021 година.

Пещерните спасители, които извадиха затрупана под руините жена в Турция, се завръщат у нас
Колко ще ни струват букетите на Свети Валентин?