Милиардерът Илън Мъск планира да посети Белоградчик през април, става ясно от публикация на служебния министър на туризма Илин Димитров.
Вчера собственикът на Спейс Екс и Туитър се впечатли от снимка на белоградчишките скали, дело на българския фотограф Владислав Терзийски.
Под публикацията на Мъск веднага заваляха покани към него да посети нашата страна, включително и лично от министъра на туризма Илин Димитров и от общинския съвет на Белоградчик.
Няколко часа по-късно Илин Димитров се похвали във Фейсбук, че има интерес от страна на Илън Мъск и той планира да посети страната ни през април като дори от екипа му са се свързали с ресторант в белоградчишкото село Стакевци с намерението да го посетят.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube