Най-резултатен за победителите бе Паскал Сиакам, който се отличи с 39 точки.
Индиана Пейсърс надигра като гост Ню Йорк Никс със 114:109 и поведе с 2:0 победи във финалната серия на Източната конференция от плейофите в НБА.

Най-резултатен за победителите бе Паскал Сиакам. Камерунското крило записа 39 точки, взе 5 борби и даде 3 асистенции. Тайрийз Халибъртън се отчете с 14 точки, 8 борби и 11 асистенции.
За Ню Йорк Никс над всички бе звездата на тима Джейлън Брънсън, който завърши с „дабъл-дабъл“ – 36 точки и 11 асистенции.
Индиана е домакин в следващите два мача в понеделник и сряда.

Активът на НБА Европа ще бъде десетки милиарди долара, обещаха от организацията
Финалът в НБА между Ню Йорк Никс и Сан Антонио Спърс е най-гледаният от 1998 година насам
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"