Интер и Милан започнаха с победи в Серия А

интер милан започнаха победи серия
23:48, 13.08.2022

Отборът на Интер започна сезона с победа, постигната чрез късна развръзка. „Нерадзурите“ записаха 2:1 като гост на новака Лече в първия мач от Серия А.

Срещата започна отлично за Интер. Още във втората минута тимът поведе в резултата. Матео Дармиан центрира към Ромелу Лукаку, който засече с глава, за да преодолее Владимиро Фалконе за 1:0. Това е първият официален мач на белгиеца след завръщането му в тима. Лукаку играе за Интер под наем от Челси.

В началото на второто полувреме домакините върнаха попадението. Федерико ди Франческо пусна към Асан Сисей, който с прецизен удар в долния десен ъгъл матира вратаря за 1:1.

Интер доминираше до края на срещата, а Ромелу Лукаку имаше възможности да попадение. Едва в продължението на срещата Интер успя да измъкне трите точки след точен удар на Дензъл Дъмфрис.

По-рано в съботния ден Милан започна защитата на титлата си с успех с 4:2 над Удинезе, излизайки напред в резултата след един гол дефицит. Два гола вкара хърватският нападател Анте Ребич, а по едно попадение на Тео Ернандес и Брахим Диас оформиха убедителната победа.

Ясен е жребият за Дея Спорт, Нефтохимик и ЦСКА в евротурнирите
15:17, 16.07.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Женските волейболни отбори на Левски и ЦСКА научиха опонентите си за Чалъндж къп
15:11, 16.07.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Балкан и Рилски спортист попаднаха във втора урна за Купата на ФИБА Европа
14:59, 16.07.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Българските юношески национали по бокс взеха участие на подготвителен турнир в Латина
14:51, 16.07.2024
Левски удължи договора на Антоан Стоянов
14:43, 16.07.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Волейболният Левски попадна в група с Ястжембски, Люнебург и Шомон в Шампионска лига
14:35, 16.07.2024
Чете се за: 01:40 мин.